Nesër mot i paqëndrueshëm, me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima lokale

1 muaj më parë 3

Moti nesër do të jetë i ndryshueshëm i vranët dhe i paqëndrueshëm me reshje të rrëmbyeshme lokale dhe bubullima, njofton DPHM-ja. Në fund të ditës vranësirat do të ulen, ndërsa temperatura do të lëvizë nga 9 në 29 gradë Celsius.

Më pas, siç njofton DPHM-ja, vijon një periudhë e qëndrueshme moti me rritje graduale të temperaturës ditore.

The post Nesër mot i paqëndrueshëm, me reshje të rrëmbyeshme dhe bubullima lokale appeared first on TV SHENJA.

Lexo artikullin e plotë