Nipi i Gilit bëhet 5 muajsh, Herolina zbulon diçka kaq speciale

1 muaj më parë 10

Aleksi, nipi i këngëtares Gili, sapo i ka mbushur pesë muaj jetë. Vogëlushi simpatik që ka fituar gjithë dashurinë dhe vëmendjen e familjes, sot është plasuar në rrjete sociale. Jo vetëm e ëma, por edhe pjesa tjetër e familjes po postojnë fotot të voglit me sy të kaltër e të bukur, shkruan “Kosovarja”. Herolina ka […]

The post Nipi i Gilit bëhet 5 muajsh, Herolina zbulon diçka kaq speciale appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë