Një person nga Xhepçishti raporton për sulm fizik ndaj tij

1 muaj më parë 2

Mbrëmë (09-gusht) në ora 01:30 në rrugën “120” në Tetovë, I.I.(32) nga Xhepçishti i Tetovës, pjestarëve të policisë nga SPB-Tetovë, u ka raportuar se në orën 00:30 në objektin e tij hotelerik dhe në parkingun përballë objektit është sulmuar fizikisht nga personi F.Z. nga Tetova. Po merren masa për zbardhjen e rastit.TS

Lexo artikullin e plotë