Nuk e takoi dot në koncert, Luizi udhëton drejt Shkodrës vetëm për të takuar fansin e tij në karrocë

1 muaj më parë 7

Luiz Ejlli tanimë është emri më i kërkuar i momentit nëpër koncerte të shumta në vende të ndryshme si në Shqipëri, poashtu edhe në Kosovë, shkruan Reporteri.net.

Aristi i njohur nga Shkodra së fundmi ka bërë të lumtur një nga fansat e tij, i cili ishte dhe në karrocë.

Ai ka udhëtuar drejt vendlindjes së tij vetëm e vetëm që ta takonte atë.

<p>The post Nuk e takoi dot në koncert, Luizi udhëton drejt Shkodrës vetëm për të takuar fansin e tij në karrocë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Lexo artikullin e plotë