Osmani, Kurti dhe Gërvalla sot takojnë kryediplomatin Bujar Osmani

2 javë më parë 6
Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla sot takohet me ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani. Takimi zhvillohet në orën 09:00 dhe pas takimit të dy homologët  mbajnë konferencë për medie. Pas Gërvallës, Bujar Osmanin e pret në takim presidentja e vendit, Vjosa Osmani. Takimi pritet të zhvillohet në Kabinetin e Presidentes duke......
Lexo artikullin e plotë