Osmani, Kurti e Gërvalla sot takojnë kryediplomatin Bujar Osmani

2 javë më parë 8

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla sot do të takohet me ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani. Ky takim do të zhvillohet në orën 09:00, dhe pas takimit do të mbahet konferencë për media. Më pas, presidentja Osmani do të pres në takim Bujar Osmanin, ku takimi pritet të zhvillohet në Kabinetin e Presidentes duke filluar nga ora 10:25...

Source

Lexo artikullin e plotë