Osmani: Nuk ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund t’i arrijnë (VIDEO)

1 muaj më parë 3

Presidentja e Republikës së Kosovës Vjosa Osmani ka vizituar futbollistet e reja nga klubet “Prishtina” dhe “Brezovica”.

Ajo gjatë ditës së sotme do ta përcjellë një ndeshje miqësore që do të realizohet mes këtyre dy klubeve.

Përmes një video-live në rrjetin social Facebook, Osmani u bwn thirrje vajzave tw Kosovës që të merren me sporte dhe me aktivitete sportive.

“Nuk ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund ti arrijnë”, u shpreh Osmani, transmeton Klankosova.tv.

Kurse Osmani i uroi suksese Kosovare Asllanit në Kupwn e Botës Kosovare me kombëtaren e Suedisë.

The post Osmani: Nuk ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund t’i arrijnë (VIDEO) appeared first on Klan Kosova.

Lexo artikullin e plotë