Osmani: S’ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund t’i arrijnë

1 muaj më parë 4

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani gjatë ditës së sotme ka takuar futbollistet e reja të klubit të futbollit për femra ‘’Prishtina’’ dhe ‘’Brezovica’’. Përmes një video-live, Osmani ka thënë se ky takim po zhvillohet në kuadër të Muajit të Rinisë.

The post Osmani: S’ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund t’i arrijnë appeared first on Gazeta10.

Lexo artikullin e plotë