Presidentja Osmani: Nuk ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund t’i arrijnë

1 muaj më parë 3

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani gjatë ditës së sotme ka takuar futbollistet e reja të klubit të futbollit për femra ‘’Prishtina’’ dhe ‘’Brezovica’’.

Përmes një video-live, Osmani ka thënë se ky takim po zhvillohet në kuadër të Muajit të Rinisë.

Ajo ka inkurajuar të gjitha vajzat e Kosovës që të merren me Sport dhe aktivitete sportive.

<p>The post Presidentja Osmani: Nuk ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund t’i arrijnë first appeared on Gazeta Online Reporteri.net.</p>

Lexo artikullin e plotë