Prishtinë: Një person theret me thikë

1 muaj më parë 4

Një person është therur me thikë.

Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë.

I dyshuari ka ikur nga vendi i ngjajres, por pas veprimeve hetimore të organeve të rendit është arrestuar dhe i njejti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh përcjell Klankosova.tv

“Viktimës i është ofruar tretmani i nevojshëm mjekësor” thuhet në njoftim.

The post Prishtinë: Një person theret me thikë appeared first on Klan Kosova.

Lexo artikullin e plotë