PSG i vendos “çmimin”, Neymar nuk largohet nga Parisi pa 150 milionë euro

1 muaj më parë 16
Pas largimit të Lionel Messi, “çështjes” Mbappe, i cili është gjithashtu pranë largimit dhe me një sërë afrimesh të reja, mund të themi me plot gojë, se një ndër merkatot më të mira këtë verë është bërë nga “gjigandët” francezë të PSG. Mirëpo, duket se merkato e “çmendur” e kampionëve të Ligue 1 nuk do [...]

Read More...

Lexo artikullin e plotë