PSG-ja ia vendos çmimin Neymarit

1 muaj më parë 3
Paris Saint-Germaini thuhet se ka vendosur një çmim prej 150 milionë eurosh për Neymarin, pas kërkesës për t’u larguar nga “Parku i Princave”. 31-vjeçari thuhet se ka informuar PSG-në se dëshiron të largohet nga klubi këtë verë dhe se dëshiron të kthehet në Barcelonë, skuadra që u largua në vitin 2017 për të nënshkruar me skuadrën franceze. Tani, AS......
Lexo artikullin e plotë