PSG mposht Auxerre me dy golat e Mbappes

2 javë më parë 12

PSG, praktikisht kampion i Ligue 1 në Francë. Në javën e 36-të të elitës së futbollit anglez, skuadra pariziene mposhti 0-2 Auxerre dhe ruan diferencën prej gjashtë pikësh me Lensin e vendit të dytë. Në dy javët e mbetura të Ligue 1, është thjesht një skenar i pabesueshëm që Parisi t’i humbë madje me rezultat […]

The post Gazetari italian, Antonio Petrazzuolo: Rrahmani është shumë i rëndësishëm për Napolin, shpresojë ta fitojë Championsin me këtë ekip appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë