Rita dhe Fidani ndezin atmosferën në dasmë

1 muaj më parë 8

Rita dhe Fidani janë çifti simpatik që po krijojnë atmosferë në dasma. Ata së bashku me zërin e tyre, bëjnë që krejt dasmorët të kërcejnë. Të dy shihen tejet të lumtur derisa po argëtojnë dasmorët, shkruan “Kosovarja”. Vera për çiftin është tejet e ngarkuar me dasma dhe ahengje të ndryshme familjare. View this post on […]

The post Rita dhe Fidani ndezin atmosferën në dasmë appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë