Rona Nishliu e kujton me mall personin e saj të dashur që iku nga kjo botë

1 muaj më parë 7

Këngëtarja Rona Nishliu, ka kohë që nuk po shfaqet në ekran. Nuk e shohim në intervista, por as në skenën muzikore duke sjell ndonjë projekt të ri, shkruan “Kosovarja”. Këngëtarja, e cila tashmë është bashkëshorte dhe nënë, duket se i është përkushtuar mjaftë familjes. Sot, Rona e ka kujtuar tezen e saj të ndjerë. “Dita […]

The post Rona Nishliu e kujton me mall personin e saj të dashur që iku nga kjo botë appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë