Shoferit 18-vjeçar i sekuestrohet një armë në Prishtinë

1 muaj më parë 3
Policia e Kosovës ka sekuestruar një armë dhe 44 fishekë nga një 18-vjeçar në Prishtinë. Policia ka njoftuar se sot rreth orës 01:30 policia e rajonit të Prishtinës, respektivisht zyrtarët e stacionit policor “Qendra”, kanë arritur të gjejnë dhe të sekuestrojnë; - Një arme të tipit EKOL, si dhe dyzetekatër copë fishekë. “Sekuestrimi rezultoi pas ndalimit dhe......
Lexo artikullin e plotë