Sot është ditë e rëndësishme për Lumi B

1 muaj më parë 20

Këngëtari i njohur Lumi B sot ka arsye për të festuar. Lumi B mbushë plot 37 vite jetë, shkruan “Kosovarja”. Përmes një postimi në ‘Instagram’ këngëtari ka publikuar një foto ku ka treguar së sot ka ditëlindjen, dhe ka shkruar “U plaka”. Urimi më i ëmbël i erdhi edhe nga bashkëshortja e tij ku ishte […]

The post Sot është ditë e rëndësishme për Lumi B appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë