Surprizon Luizi, paguan shampanjë për fansat në koncert

1 muaj më parë 6

Pas fitores në “Big Brother VIP 2”, Luizi është rikthyer fuqishëm në tregun muzikor me ftesa të shumta për të performuar në club-et brenda dhe jashtë vendit.

E gjatë mbrëmjes së djeshme deri sa ka qenë duke përformuar në njërën nga klubet e Shqipërisë, ai ka suprizuar fansat e tij duke paguar shampanjë për ta.

Pas kërkesës së Luizit, menjëherë stafi shpërndau shishet në tavolinat e mysafirëve të lokalit./Lajmi.net/

YouTube player
Lexo artikullin e plotë