Sylvinho: Kam një skuadër të përkushtuar, e ëndërrojmë kualifikimin në Euro 2024

1 muaj më parë 5
Pushimeve të Silvinhos po iu vjen fundi, ndërsa trajneri i kombëtares së Shqipërisë duket se po mendon që tani për sfidat e shtatorit në eliminatoret e Euro 2024 ku “kuqezinjtë” do luajnë kundër Çekisë dhe Polonisë. Për këto dy sfida, aventurën e tij shqiptare, por edhe objektivat e së ardhmes, trajneri brazilian ka folur në një intervistë të gjatë për......
Lexo artikullin e plotë