Tentim vrasje në Prishtinë, sulmohet me thikë një person

1 muaj më parë 3

Një tentim vrasje ka ndodhur dje në Prishtinë. Një person është sulmuar me thikë nga një person tjetër. Pas veprimeve hetimore është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje. Ndërkaq viktimës i është ofruar tretman i nevojshëm mjekësor. “Prishtinë, 08.08.2023 – 03:39. Viktima […]

The post Tentim vrasje në Prishtinë, sulmohet me thikë një person appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë