Tjetër investim në infrastrukturë, Duka prezanton fushën e re të futbollit

1 muaj më parë 2

Kamza do të ketë një fushë të re stërvitore.

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, përmes një postimi në rrjetet sociale ka treguar se puna po vijon me ritme të shpejta dhe se Kamza do ta ketë një tjetër fushë të re.

Po shkon drejt përfundimit fusha e re stërvitore në Qendrën e Ekipeve Kombëtare të FSHF në Kamzë.

Një investim i rëndësishëm që pasuron infrastrukturën e futbollit dhe do të shtojë kapacitetet pritëse për ekipet tona kombëtare.

The post Tjetër investim në infrastrukturë, Duka prezanton fushën e re të futbollit appeared first on Gazeta Express.

Lexo artikullin e plotë