Tomë Gashi bëhet avokat i Dukagjin Nikollajt

1 muaj më parë 1

Avokati Tomë Gashi, ka njoftuar se e ka marrë në mbrojtje të dyshuarin për vrasjen e së premtes në lokalin “Bon Vivant”, Dukagjin Nikollaj, raporton teve1.info

Përmes një statusi në Facebook, Gashi ka thënë se nga sot Duka ka avokat, kurse sipas tij incizimet pamje kanë, ka shkruar Gashi në Facebook.

“Nga sot Dukagjin Nikollaj – Duka ka Avokat.

Incizimet pamje kane…!

Faktet askush mos te guxoje t’i ndryshoje – ligji do te veproje dhe secili do te pergjigjet per ate qe ka bere!”, ka shkruar ai.

Dukagjin Nikollaj i njohur me nofkën Duka është i dyshuar për gjuajtje me armë zjarri të premten e kaluar në lokalin “Bon Vivant” në Prishtinë, si pasojë e së cilës vdiq një qytetar.

Sipas Policisë së Kosovës, aktualisht i dyshuari Dukagjin Nikollaj ndodhet në arrati.

The post Tomë Gashi bëhet avokat i Dukagjin Nikollajt appeared first on tëvë1.info.

Lexo artikullin e plotë