Tomë Gashi bëhet avokati i personit më të kërkuar aktualisht në vend, i njohur si “Duka”

1 muaj më parë 4

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur disa ditë më parë ku nga një përleshjen fizike rezultoi me një person të vrarë dhe disa të plagosur në lokalin “Bon Vivant” në Prishtinë, dyshohet se në këtë përleshje është i përfshirë edhe Dukagjin Nikollaj, por i njëjti ndodhet në arrati. Ai njëherësh është i kërkuar edhe nga […]

The post Tomë Gashi bëhet avokati i personit më të kërkuar aktualisht në vend, i njohur si “Duka” appeared first on Gazeta10.

Lexo artikullin e plotë