Tush Frroku ende në arrati i dyshuar për vrasjen e dhëndrit, por cila është historia e tij – i kërkuar edhe nga Interpoli

1 muaj më parë 20

Anton Prela dyshohet se u privua nga jeta nga dhëndri i tij Tush Frroku pasditën e së hënës në një lokal në Klinë. Frroku ndodhet ende në arrati dhe për arrestimin e tij policia po kërkon edhe ndihmën e qytetarëve. Por e kaluara e Frrokut ndërlidhet edhe me vepra të tjera penale. Cila është historia […]

The post Tush Frroku ende në arrati i dyshuar për vrasjen e dhëndrit, por cila është historia e tij – i kërkuar edhe nga Interpoli appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë