United gjen zëvendësuesin e Maguires, nga transferimi i tij do të fitoj edhe Barcelona

1 muaj më parë 4

Harry Maguire është larguar nga Manchester United, edhe pse duhet pritur për zyrtarizimin e tij te West Ham. Djajtë e Kuq do të fitojnë 35 milionë euro nga shitja e qendërmbrojtësit anglez tek skuadra londineze. Megjithatë United nuk ka humbur shumë kohë dhe ka gjetur zëvendësuesin e anglezit në elitën e futbollit francez Ligue 1. Djajtë […]

The post United gjen zëvendësuesin e Maguires, nga transferimi i tij do të fitoj edhe Barcelona appeared first on Gazeta10.

Lexo artikullin e plotë