Valbona Mema flet për fitimet e ish-banorëve të BBVA-së

1 muaj më parë 9

Ish-banori i edicionit të dytë të “Big Brother Vip Albania”, Bledi Mane në një intervistë televizive ka komnetuar fitimet e banorëve të Big Brother, duke nisur nga Luizi dhe Kiara, tek Jori, Efi apo Armaldo. Sipas Bledi Manes, Luizi fiton deri në 100 mijë euro në muaj, ndërsa për Kiarën thotë se nuk ka patur […]

The post Valbona Mema flet për fitimet e ish-banorëve të BBVA-së appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë