Valentina Ferragni në një lidhje të re romantike me Matteo Napoletanos

1 muaj më parë 7

Valentina Ferragni zyrtarisht në një romancë të re me Matteo Napoletanos. Xhirimi i parë i çiftit në ujërat e St. Barths zyrtarizon marrëdhënien mes modeles dhe sipërmarrëses dhe influencueses. Postimet e fundit të sipërmarrëses dhe influencuesit tani nuk lënë më dyshime: motra e vogël e Chiara Ferragni-t e ka lënë përfundimisht pas marrëdhënien e saj […]

The post Valentina Ferragni në një lidhje të re romantike me Matteo Napoletanos appeared first on Revista Kosovarja.

Lexo artikullin e plotë