Vjosa Osmani : Nuk ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund ti arrijnë

1 muaj më parë 5

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani gjatë ditës së sotme ka takuar futbollistet e reja të klubit të futbollit për femra ‘’Prishtina’’ dhe ‘’Brezovica’’.

Përmes një video-live, Osmani ka thënë se ky takim po zhvillohet në kuadër të Muajit të Rinisë.

 

Ajo ka inkurajuar të gjitha vajzat e Kosovës që të merren me Sport dhe aktivitete sportive./Lajmi.net/

Lexo artikullin e plotë