Vjosa Osmani: Nuk ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund ti arrijnë – VIDEO

1 muaj më parë 1

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani gjatë ditës së sotme ka takuar futbollistet e reja të klubit të futbollit për femra ‘’Prishtina’’ dhe ‘’Brezovica’’.

Përmes një video-live, Osmani ka thënë se ky takim po zhvillohet në kuadër të Muajit të Rinisë.

Ajo ka inkurajuar të gjitha vajzat e Kosovës që të merren me Sport dhe aktivitete sportive.

Fillimi i muajit të rinisë bashkë me ekipet e vajzave në futboll. ⚽

Posted by Vjosa Osmani on Wednesday, August 9, 2023

/GazetaSinjali/

The post Vjosa Osmani: Nuk ka maja që vajzat e Kosovës nuk mund ti arrijnë – VIDEO appeared first on Sinjali.

Lexo artikullin e plotë