Vrasja në Bon Vivant, Tomë Gashi bëhet avokat mbrojtës i Dukagjin Nikollajt “Dukës”

1 muaj më parë 4

Tomë Gashi ka njoftuar se nga sot të të jetë avokat i Dukagjin Nikollaj- Duka i cili dyshohet për përgshjirje në përleshjen fizike që ndodhi në “Bon Vivant” në Prishtinë ku si pasojë u vra një person dhe dhjetëra të tjerë u lënduan.

Dukagjin Nikollaj aktualisht është në arrati, si dhe është i kërkuar edhe nga FBi.
Gashi në Facebook ka bërë të ditur se nëna e Dukagjin Nikollajt e ka autorizuar atë si avokat për ta mbrojtur birin e saj.

“Nga sot Dukagjin Nikollaj – Duka ka Avokat. Incizimet pamje kane…! Faktet askush mos te guxoje t’i ndryshoje – ligji do te veproje dhe secili do te pergjigjet per ate qe ka bere!”, shkruan Gashi në profilin e tij në Facebook./21Media

Lexo artikullin e plotë