Weghorst i bashkohet Hoffenheimit

1 muaj më parë 4

Sulmuesi i Holadës, Wout Weghorst është rikthyer në Bundesligë dhe i është bashkuar skuadrës së Hoffenheimit. Weghorst është prezantuar të mërkurën te Hoffenheimi, ekip te i cili është huazuar nga skuadra e Burlneyt. 31-vjeçari është huazuar për një vit dhe ekipi gjerman ka opsionin e blerjes së tij verën tjetër, pasi Weghorst ka kontratë me […]

The post Weghorst i bashkohet Hoffenheimit appeared first on Gazeta10.

Lexo artikullin e plotë