Zbulohet opinionistja e Big Brother VIP 3

1 muaj më parë 4

“Big Brother VIP 3” ka nisur përgatitjet dhe po përfliten disa emra që mund t’i shohim brenda shtëpisë. Nga ana tjetër publiku është kurioz edhe për opinionistët. Arbër Hajdari ka deklaruar se nuk do jetë më në rolin e opinionistit këtë sezon ndërsa Zhaklin Lekatari në një interviste për “Pushime On Top”, është shprehur se […]

The post “S’e di pse prisni të jem normale”, Dea Michel befason me deklaratën e saj appeared first on GazetaBlic.

Lexo artikullin e plotë