Zelensky takohet me komandantët e lartë ushtarakë

1 muaj më parë 15
Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, tha të mërkurën se ai zhvilloi një takim me komandantët e lartë ushtarakë për kundërofensivë. “Takimi me Shtabin e Komandantit Suprem të Përgjithshëm ishte në një format të veçantë. Rrethi më i ngushtë i njerëzve dhe vëmendja maksimale ishin ndaj një teme të vetme. Ne bëmë një analizë të......
Lexo artikullin e plotë